{: T} {: t}

Dalaman Transfer

Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri çok çok farklı şekilde tasarlanmış bir hizmettir. Kimi firmalar, toplu taşıma şekliinde, ekonomik olmadığına göre oldukça yorucu bir seyir sunan modelleri tercih eder, kimileri ise, çok yüksek rakamlarla özel taşımacılık yapar. Özgür Transfer  bu iki standartda da var, benzersiz bir VİP  transfer sistemi geliştirildi. Özel araç ve şoförlü vip araçlarımız, Renoult Fluence, Ford Focus, Mercedes C Sınıfı, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinteraraçlarından birini. Taşıma politikamız araca yolcu taşımainde yolcu alıp, fiyatlar yolcu başına tahsis etmek değil, araç için tek bir fiyat belirleyerek, sefer başına fiyatlandırtır. Araçlarımızda sınıfının en gelişmiş araçların olma durumu, model tasarımı her yıl yenilenmiş ve türkü bakım ve onarımları yapılmıştır. Kaldı ki, kullandığımız araçların bakım ve onarımında bulunmamakta olup, fabrika kokularını bilgisayarda hissedebilmektesiniz.
Dalaman Havaalanı transferleri istediğinizde Özgür Transferi  tercih ediyorum, onları son model araçlarımızla, güvenli ve orada bir seyahat geçiriyorsanız olacak. Özgür  Transfertaşımacılık hizmetleri Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi belgesi olması devam ediyor ve tüm yolcularımız koltuk sigortasına tabi tutuluyor.
Sürücüülerimiz, güvenlik ilkeleri konusunda ileri düzeyde donanıma sahip ve lisanslarında olması konusunda uzman uzmandır. Servis personelimizin kaliteli sunumu da, yolculuğunuzun en iyisi yerinde ve hiçbir yerde yaşanmamasını garanti ediyor. Dalaman  Havaalanı  transfer hizmetlerimiz de dahil sitemiz sunduğumuz destinasyonlara değil, İzmir, Aydın, Denizli, Burdur, Isparta, Antalya gibi çevre illerde dilediğiniz yere hizmet verebilmekteyiz. Yani Hizmetlerimiz size özel olarak şekillendirilebiliyor.
Güvenli ve kablosuz bir seyahat için havayolunu tercih edip, transfer özelliğini kullanarak tüm özelliklerinizi unutacağınız için bir yaşam tarzı yaşamızız, 2009 yılı itibariyle bu yana taşımacılık sektörümüzün teknolojisini geliştirici, en iyi durumda sağlamış durumdayız. Ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyoruz. VİP  transfer hizmetlerimizle, gerçekten özel bir müşteri yaşamanızı temin etmek için tüm gücümüzle hizmetinizdeyiz. Sizden alacağımız planlama istinaden, Özgür’de calışanı transferinde  havalimanı sizi karşılamaya, varış noktasında sadece keyifle dinlenmeniz için onu hazırlayın. Özgür Transfer  seyahat etmek için tek yapmanız gereken, rezervasyon numaramızdan bize bırakmak. Ayakkabı ithal, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Özgür Transfer

WhatsApp chat