{:tr}

Dalaman Transfer

Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri pek çok farklı biçimde sunulan bir hizmettir. Kimi firmalar, toplu taşıma biçiminde, ekonomik olmamasına karşın oldukça yorucu bir seyir sunan modelleri tercih eder, kimileri ise, çok yüksek rakamlarla özel taşımacılık yapar. Özgür Transfer bu iki standardın da dışında, benzersiz bir VİP transfer sistemi geliştirmiştir. Özel donanımlı ve şoförlü vip araçlarımız,Renoult Fluence, Ford Focus, Mercedes C Class, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarından oluşmaktadır. Taşıma politikamız araca yolcu kapasitesinde yolcu alıp, fiyatları yolcu başına tahsis etmek değil, araç için tek bir fiyat belirleyip, sefer başına fiyat uygulamaktır. Araçlarımız sınıfının en gelişmiş araçları olmalarının yanında, model yılları her sene yenilenmektedir ve her türkü bakım ve onarımları gerçekleştirilmektedir. Kaldı ki, kullandığımız araçların bakım ve onarım ihtiyaçları bulunmamakta olup, fabrika kokularını kolaylıkla hissedebilmektesiniz.
Dalaman Havaalanı transfer işlemlerinizde Özgür Transfer i tercih ederek, donanımlı son model araçlarımızla, güvenli ve konforlu bir seyahat geçirmeniz mümkün olacaktır. Özgür Transfer taşımacılık hizmetleri Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında sürdürülmektedir ve tüm yolcularımız koltuk sigortasına tabi tutulmaktadır.
Sürücülerimiz, güvenlik ilkeleri konusunda ileri düzeyde donanıma sahip ve lisansları alınmış uzman kişilerdir. Servis personelimizin kaliteli sunumu da, yolculuğunuzun en iyi biçimde tamamlanması ve hiçbir sorunun yaşanmamasını garanti altına almaktadır. Dalaman Havaalanı transfer hizmetlerimiz kapsamında sadece sitemizde sunduğumuz destinasyonlara değil, İzmir, Aydın, Denizli, Burdur, Isparta, Antalya gibi çevre illerde dilediğiniz yere hizmet verebilmekteyiz. Yani Hizmetlerimiz size özel olarak şekillendirilebilmektedir.
Güvenli ve konforlu bir seyahat için havayolunu tercih edip, transfer esnasında tüm konforu unutacağınız bir deneyim yaşamamanız için, 2009 yılından bu yana taşımacılık sektöründeki deneyimimizi geliştirip, en iyi koşulları sağlamış durumdayız. Ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyoruz. VİP transfer hizmetlerimizle, gerçekten özel bir deneyim yaşamanızı temin etmek için tüm gücümüzle hizmetinizdeyiz. Sizden alacağımız bilgiye istinaden,Özgür Transfer in calışanı havaalanında  sizi karşılayıp, varış noktasına kadar sadece keyifle dinlenmeniz için her şey hazır. Özgür Transferle seyahat etmek için tek yapmanız gereken, rezervasyon numaramızdan bize ulaşmak. Yılın her ayında, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.Özgür Transfer