Dalaman Havalimanı Kaş Transfer

Dalaman Kaş Transfer

Antalya sınırları içerisinde bulunan ve Antalya’nın en batısında olan Kaş; gösterişli plajları, masmavi denizi, antik kentleri ile dünyaca popüler olan bir semt. Şehirde yer alan Kaş Antik Tiyatrosu, muhteşem deniz manzarası ile Kaş’ın en çok ziyaret edilen yeri. Kaya ve anıt mezarları ile binlerce yıllık bir geçmişi olan Antiphellos antik kenti, Likya uygarlığının izlerini taşıyan Xanthos antik kenti ve liman, çarşı ve plajları ile meşhur olan Kalkan; Kaş’a uğrayanların görmeden geri dönmemesi gereken yerler. Muhteşem kumsallarda deniz keyfini sürmek isteyenleri ise Kaş’ta Kaputaş plajı, Büyük ve Küçük Çakıl plajı gibi birbirinden güzel plajlar bekliyor. Kaş’ı tatil programınıza ekleyerek, hem Kaş’ın mavi sularında yüzebilir hem de birçok uygarlığın geçmişine keyifli bir yolculuk düzenleyebilirsiniz.
Özgür Transfer, Dalaman Kaş Transfer uzmanıdır. Firmamız Koltuk Sigortalı Araçlar vasıtasıyla Dalaman Kaş Transfer hizmeti vermektedir. Araçlarımız ve sistemimiz Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi ile lisans ve denetim altına alınmıştır. Sunduğumuz konforlu ulaşım standartlarının başlıca sebebi yüksek model yıllı araçlarımızdır. Buna rağmen sektörde en uygun fiyatlar, yine firmamız tarafından sunulmaktadır. Tüm seyirlerimizde mutlaka seyahat sigortası yapmakta ve karayolları güvenlik yönetmelikleri kapsamında sorumluluk alıyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında terminalde kötü sürprizlerle karşılaşma riskiniz bulunmaz. Size vaad ettiğimiz tarih ve saatte, sizi güvenli yolculuk yapacağınız Son Model araçlar ile buluşturmak üzere hazır bulunuyor olacağız. Filomuzda her tür araç yer almakla birlikte tüm araçlarımız son model yılına aittir ve tercih ettiğimiz markalar Mercedes Benz ve Ford’dur. Eski model araçları kesinlikle kullanmıyoruz.
Firmamızın sunacağı, Dalaman Kaş Transfer hizmeti süresinde, rahatınız ve güvenliğiniz için aldığımız tüm tedbirlerin kusursuz biçimde işlemesi için kurduğumuz toplam kalite yönetimi sistemi sayesinde süresin hiçbir noktasında sorun yaşanmayacağını garanti ediyor ve 2009 yılından beri bu sözümüzü bütünüyle tutuyoruz. Siz de Dalaman Kaş Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Uçuş ertelemeleri veya rötarlar durumunda sizleri mağdur etmeyecek opsiyonları oluşturmaya çalışacağımızı da bu noktada eklemekte fayda vardır.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
KAŞ TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat