Dalaman Havalimanı Antalya Transfer

Dalaman Antalya Transfer

Dalaman Havalimanı, Muğla ilinin Dalaman ilçesinde, Muğla’nın hemen her noktasına eşit uzaklıkta bulunan, ülkenin en eski ve büyük uluslar arası havalimanlarından birisidir. Ancak Dalaman ne yazık ki Karayolu ulaşım hizmetleri bakımından büyükşehirlerden hayli geridedir ve havalimanından tatil yörelerine erişmek için, Transfer hizmetlerini kullanmanız gerekecektir. Firmamızın sunmakta olduğu Vip hizmetler kapsamında, Dalaman Antalya Transfer imkanına sahip olabilirsiniz. Son model, Koltuk Sigortalı Araçlar ile sunduğumuz Dalaman Transfer hizmetlerimiz, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında en konforlu ulaşım standartlarının yanı sıra, maksimum güvenliği de sağlamaktadır.
Firmamız sunduğu kaliteli hizmetlere göre hayli uygun fiyatlar uygulamaktadır. Yolcularımıza seyahat sigortası yapıyor ve karayolları güvenlik yönetmeliklerinde yer alan bakanlık hükümlerini harfiyen uyguluyoruz. Hatta sahip olduğumuz standartların yönetmeliklerin bir miktar üzerinde olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Dalaman Antalya Transfer işlemi yaklaşık 300km bir mesafenin, yaklaşık 4 saatte kat edilmesi biçiminde ortaya çıkacaktır. Bu süre zarfında size sunacağımız konforlu yolculuğun keyfini çıkarabilir ve dilerseniz istirahat edebilir veya muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz.
Firmamız garantili servis vermektedir. Size vaad ettiğimiz tarih ve saate, tam zamanında sizin için hizmet veriyor olacağız. Firmamız güvenli yolculuk standartlarına Son Model araçlar ve donanımlı sürücü ve servis personeli ile ulaşmaktadır. Araçlarımızda takip sistemi bulunmakta olup, sürücülerimizin güvenlik koşullarını ihlal etmeleri söz konusu değildir. Filomuzda, Otomobil, Minibüs, Midibüs ve binek araçlar yer almaktadır. Dilerseniz vip transfer hizmetini özel araçlarla, dilediğiniz boyutta alabilirsiniz. Özel servis, hizmetlerimiz kapsamında dilerseniz tek başınıza bir otobüsü dahi tercih edebilirsiniz. Dalaman Havaalanı, transfer hizmetlerimizde toplu taşım mantığı söz konusu değildir. Araçlarımız hava alanından, varış noktasına kadar, sadece zorunlu hallerde ve siz talep ederseniz duracaktır ve sizin dışınızda yolcu alınması söz konusu olmayacaktır. Dalaman Antalya Transfer hizmetlerimiz kapsamında, sizin güvenliğiniz ve konforunuz için, taahhütlerimizi bütünüyle yerine getireceğimizi garanti ederiz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkelerine uygun biçimde hizmet vermektedir ve sürecin hiçbir noktasında düş kırıklığına uğramanıza izin verilmemektedir. Firmamızdan rezervasyon yaptırmak için bizi aramanız yeterli olacaktır

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
ANTALYA TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat