Dalaman Havalimanı Fethiye Çiftlik Koyu Transfer

Dalaman Çiftlik Koyu Transfer

Dünya’nın en benzersiz tatil doğal güzelliklerine sahip ülkemizin eşsiz köşelerinden olan Ege kıyılarında şahane bir tatil yapmak için en doğru tercihlerden birisi kuşkusuz Fethiye Çiftlik Koyu dur. Dalaman hava alanına 40km mesafede olan koya ulaşım özel araçla veya her türlü transfer aracı ile yaklaşık yarım saat sürer. Telmesos civarında yer alan koy koruma alanı olduğu için çevrede kapsamlı tesisler yerine butik oteller ve pansiyonlar yer alıyor olsa da, her yıl milyonlarca insan, çadır tatili yapmayı göze alıp bu dünya mirasını ziyaret etmektedir. Tabii büyükşehirlerden ve yurt dışından Muğlaya erişim biraz zor ve uzundur. Bu nedenle modern ulaşım araçlarının en çok tercih edileni olan havayolu sıkça tercih edilir. Fethiye için tercih edilecek en doğru havalimanı ise şüphesiz Dalaman havaalanıdır. Özgür Transfer olarak, Dalaman Fethiye Çiftlik Koyu Transfer ihtiyaçlarınızda, yılın her ayı, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bizim hizmetlerimizden etkin biçimde faydalanabilmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
Dalaman Fethiye Çiftlik Koyu Transfer hizmetlerimiz kapsamında, garantili servis sunmaktayız, terminalde kötü sürprizlerle karşılaşma riskiniz bulunmaz. Size vaad ettiğimiz tarih ve saatte, sizi güvenli yolculuk yapacağınız Son Model araçlar ile buluşturmak üzere hazır bulunuyor olacağız. Filomuzda her tür araç yer almakla birlikte tüm araçlarımız son model yılına aittir ve tercih ettiğimiz markalar Mercedes Benz ve Ford’dur. Dalaman Havalimanı, Ulaşım imkanları bakımından sınırlı bir merkezdir ve sorun yaşamamak için, Transfer hizmetlerini özellikle, firmamızın sunduğu Vip transfer hizmetlerini tercih etmenizde fayda vardır. Firmamız Koltuk Sigotalı Araçlar ile Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında Dalaman Fethiye Çiftlik Koyu Transfer hizmeti vermektedir.
Firmamızdan hizmet almak son derece basittir. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip, uçuş bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Talep edeceğiniz yolcu sayısına uygun biçimde bir aracı sizin için tahsis edip, sorunsuz bir şekilde Dalaman Fethiye Çiftlik Koyu Transfer işlemlerinizin tamamlanmasını sağlamak üzere harekete geçiyor olacağız. Ayrıca hizmete 24 saat kalana kadar iptal hakkınız da bulunmaktadır.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
Çiftlik Koyu TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat