Dalaman Havalimanı Marmaris Transfer

Dalaman Marmaris Transfer

Muğla’nın 13 ilçesinden biri olan, ancak birbirinden güzel turistik tesisleri, koy ve körfezleri ile ön plana çıkan Marmaris; Türkiye’nin en güzel tatil beldesi. Sadece yerli değil yabancı turistlerin de en çok ziyaret ettiği şehirlerimizden biri olan Marmaris’te Akdeniz iklimi hakim. Lezzetli beyaz peyniri ile ünlü olan Marmaris, Kastabos,Amos, Phoenix gibi antik kentleri, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemine ait tarihi kalıntıları ile ziyaretçilerine muhteşem bir tarihi hava soluma imkanı tanıyor. Yemyeşil çam ormanları, berrak ve masmavi suları ile yaz aylarında oldukça kalabalık olan bu şehirde sizler de harika bir tatil deneyimleyebilir; Marmaris’te yer alan Keçi ve Güvercin adalarına tekne turları düzenleyebilirsiniz. Marmaris, ülkenin en güney ve en batı uçlarının keşisim noktasında yer almasından dolayı ulaşım bir miktar problem durumundadır. Kara yolu ile büyük şehirlerden intikal yarım gün kadar sürdüğünden, hava yolu ile ulaşım en doğru seçenektir.Bu noktada Özgür Transferin Dalaman Marmaris Transfer hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Sizlere kapsamlı hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktan memnuniyet duyarız.
Firmamız Dalaman Marmaris Transfer hizmetleri kapsamında, Dalaman Havalimanı merkezli Ulaşım ve Transfer hizmetlerini Vip standartlarında vermektedir. Tüm seyirlerimizde Koltuk Sigortalı Araçlar ile Dalaman Transfer hizmeti vermekte, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında çalışmaktayız. Öncelikli ilkelerimiz arasında konforlu ulaşım ve uygun fiyatlar bulunmaktadır. Bununla birlikte seyahat sigortası da yaparak karayolları güvenlik yönetmelikleri ve bakanlık hükümleri çerçevesinde garantili servis ve güvenli yolculuk sağlarız.
Filomuzda bulunan Son Model araçlar, Otomobil, Minibüs, Midibüs standartlarındadır. Seyirlerimizde vip transfer kapsamında özel araçlarla, özel servis veririz. Dalaman Marmaris Transfer hizmetlerinizde sağlanacak hizmet size özeldir. Arata sizden başka hiçbir yolcu olmayacaktır. Bütünüyle güvenlik odaklı olan seyahatlerimizde deneyimli sürücülerimiz ve servis elemanlarımızın eşsiz sunumundan sınırsız biçimde faydalanacaksınız. Dalaman Marmaris Transfer hizmetlerimiz, pek çok ulaşım metoduna göre daha ekonomiktir. Zira ne araç aramakla uğraşır, ne de saatler kaybedersiniz. Hızlı ve güvenli bir biçimde hava alanından varış noktanıza intikal eder, tatilin keyfini çıkarırsınız.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
MARMARİS TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat