Dalaman Havalimanı Turunç Transfer

Dalaman Marmaris Turunç Transfer
Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden biri olan Marmaris ilçesine bağlı olan Turunç, Marmaris’in en popüler beldeleri içerisinde yer alıyor. Mükemmel bir koya sahip olan Turunç, aynı zamanda eski bir balıkçı kasabası. Berrak deniz ve temiz plajları ile her yıl binlerce kişinin uğrak noktası olan bu belde, sınırları içerisinde bulunan turunç ağaçlarından ismini alıyor. Beldede aynı zamanda tekne ve jeep Safari turları düzenleniyor. Sizler de bu şirin ve güzel beldeye uğrayarak, beldede bulunan restoranlarda pişirilen birbirinden leziz balıkların tadına bakabilir; birçok su sporuna katılabileceğiniz gibi Turunç’a 1 saatlik uzaklıkta bulunan Amos antik kentini ziyaret edebilirsiniz. Muhteşem çam ormanlarında yürüyüş yapabileceğiniz gibi Turunç plajlarında deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.
Tabii bu bölgeye ulaşım için karayolu ve hava yolu tercih edebilirsiniz ki, havayolunda iniş merkezi Dalaman olacaktır. Dalaman Marmaris Turunç Transfer hizmetleriniz Özgür Transfer hizmetinizdedir. Dalaman Havalimanı ile tüm ege bölgesindeki Ulaşım ihtiyaçlarınızı Transfer sistemi ile Vip standartlarında ve Koltuk Sigortalı Araçlar ile gerçekleştiren Özgür Dalaman Transfer, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi çerçevesinde güvenli ve konforlu ulaşım standartlarını uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Seyirlerimizin tümünde seyahat sigortası yapılmakta ve karayolları güvenlik yönetmelikleri harfiyen uygulanmaktadır. Firmamız bakanlık hükümleri dışında hizmet vermemektedir.
Alacağınız garantili servis ve güvenli yolculuk standartlarını. Son Model araçlar ile sunuyoruz. Filomuzda Otomobil, Minibüs, Midibüs araçlar bulunmkta olup, Vip transfer prosedürü kullanılmaktadır. Özgür Transfer, Mercedes ve Ford marka, son model araçları ile 2009 Yılından beri Dalaman Sarıgerme Hilton Hotel Transfer hizmeti vermektedir.Özgür Transfer Firmamızda toplam kalite esasları ile işletmecilik yapılmaktadır, güvenlik ve konfor standartlarını en iyi biçimde tesis ederek, Mutlak Memnuniyet sağlamaya çalışmaktayız. Dalaman’da transfer ve diğer tüm yolcu taşımacılığı hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. Tamamen size özel servis olan, Dalaman Marmaris Turunç Transfer hizmetlerimiz kapsamında araçlarımızda sizin dışınızda hiçbir yolcu bulunmaz. Ve servis görevlimiz varış saatinizde sizi bekliyor olacaktır. Yani alacağınız hizmet bütünüyle size özel olmakla birlikte benzersiz vasıflara sahip olacaktır.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
MARMARİS TURUNÇ TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat