Dalaman Havalimanı Pamukkale Transfer

Dalaman Pamukkale Transfer

Pamukkale, Denizlinin bir ilçesidir ve dünyanın en muhteşem traverten oluşumuna ev sahipliği yapar. Ayrıca Lidya medeniyetinin önemli bir yerleşim merkez olmasından ötürü pek çok tarihi eser de bölgede yer almaktadır. Her ne kadar son yıllarda, yapısı oldukça bozulmuş olsa da, Pamukkale hala çok turist çeken bir merkezdir. Ve bu sebeple ulaşım imkanları sürekli olarak irdelenmektedir. Pamukkaleye erişim için elbette Denizli havaalanı da tercih edilebilir. Ancak bu meydana uçuşlar Dalaman ile kıyaslanamayacak kadar azdır ve dolayısıyla Dalaman yönüne bir bilet bulmak çok daha kolaydır. Bunun yanında belli dönemlerde, Denizli uçuşlarının dahi zorunlu olarak Dalamana indiği bilinmektedir. Bu durumda Dalaman Havalimanı inişli bir bilet alıp, Özgür Transferin sunduğu Ulaşım imkanlarından faydalanabilirsiniz. 215km mesafedeki yolu Transfer hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz Vip konforunda ve Koltuk Sigortalı Araçlar ile tabii bunun yanında zorunlu olan Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi alınmış bir hizmeti kullanarak, yaklaşık 4 saatte kat edebilmeniz mümkündür. Zorunlu hallerde bu yolculuğun süresinin kısalması mümkün değildir. Zira firmamız hız limitlerine dikkatle uymaktadır.
Dalaman Pamukkale Transfer hizmetlerimizde güvenli yolculuk standartlarına Son Model araçlar ve donanımlı sürücü ve servis personeli ile ulaşmaktadır. Araçlarımızda takip sistemi bulunmakta olup, sürücülerimizin güvenlik koşullarını ihlal etmeleri söz konusu değildir. Yolcularımıza seyahat sigortası yapıyor ve karayolları güvenlik yönetmeliklerinde yer alan bakanlık hükümlerini harfiyen uyguluyoruz. garantili servis ve güvenli yolculuk standartlarına Mercedes ve Ford marka Son Model araçlar ile ulaşmaktadır. Filomuzda, Otomobil, Minibüs, Midibüs tipi araçlar mevcuttur. Sunduğumuz vip Dalaman Pamukkale Transfer sistemine göre, özel araçlarla, özel servis uygulaması bulunmaktadır. Yani Dalaman Havaalanı merkezli transferlerinizde kullanacağımız araçlarımız size özel olacak ve başka yolcu bulunmayacaktır. Tüm pozitif özelliklerinin yanında fiyatlarımız da beklenmedik derecede uygundur. Havaalanı Transfer fiyatları konusundaki iddiamızın haklılığını rezervasyon anında siz de görebileceksiniz
Dalaman Pamukkale Transfer hizmetlerimizden faydalanabilmek bizi anlık olarak da arayabilirsiniz. Araç müsaitliğine göre size yardımcı olabilmek için elimizden geleni özenle yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Mümkün olan en iyi standartları sağlamak için çalışıyor olacağız.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
PAMUKKALE TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat