Dalaman Havalimanı Yalancıboğaz Transfer

Dalaman Yalancıbogaz Transfer

Marmaris’e epey uzak bir noktada olan, eğlence ve gece hayatı, restoran, bar ve kafeleri ile her yıl binlerce turist ağırlayan Yalancıboğaz; yemyeşil doğası, eğlenceli spor aktiviteleri ve bol animasyonlu otelleri ile Marmaris’in turistik açıdan yükselen değerleri içerisinde bulunuyor. Görünüş itibariyle boğazı andıran ancak tam bir boğaz olmayan Yalancı boğaz, büyülü atmosferi, beldede düzenlenen tekne turları ve dalış aktiviteleri ile adrenalin tutkunlarının sevgisini kazanmayı başarıyor. Beldede yer alan otellerin çoğu, yazlık villa görünümünde yani beldede yapay bir yapılaşma henüz söz konusu değil. Marmaris’in tam karşısında bulunan bu beldede konaklayarak, huzurlu ve bol dalış aktiviteli bir tatil geçirebilirsiniz. Düzenlenen tekne turlarına katılarak, Yalancıboğaz yakınlarındaki Cennet ve Bedir adalarına da uğrayabilirsiniz.
Muğla ve elbette tüm Ege ve Akdeniz bölgesi, onalrca tarihi ve doğal güzelliğin beşiğidir. Buralarda tatil yaprak yılın stresini üzerinizden kolayca atabilir, hoş vakit geçirebilirsiniz. Tabii bu merkeze ulaşım pek de kolay sayılmamaktadır. Bölgenin coğrafi özeliklerinden ötürü, her ne kadar kuş uçuşu mesafeler fazla olmasa da, karayolu ulaşım oldukça ciddi zamanlara mal olmaktadır. Bu nedenle, özellikle son yıllarda artan oranda bölgeye intikaller hava yolu ile yapılmakta ve bu noktada iniş merkezi, Dalaman Hava Alanı olmaktadır.
Dalaman hava alanı hemen her bölgeye ulaşım imkanı olabilen ancak transfer hizmetleri olmadan bir miktar sıkıntı yaşanabilecek bir merkezdir. Elbette Transfer hizmetleri bireysel yöntemlerle elde edebileceğiniz bir süreçtir. Dilerseniz, uçaktan indikten sonra taksi bekleyebilir ve uçak biletinden daha yüksek bir fiyata Dalaman Marmaris Yalancıboğaz Transfer hizmetini elde edebilirsiniz. Tabii taksi bulabilirseniz. Bunun dışında otobüs terminaline gidip, toplu taşımla Marmaris’e, oradan da, Yalancıboğaz merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu durumda yolculuğunuz yaklaşık 6-8 saat sürecek ve takdir edersiniz ki hiç de konforlu olmayacaktır. Ve bu şekle de elde edeceğiniz ev yapımı Dalaman Dalaman Marmaris Yalancıboğaz Transfer hizmeti, hiç de ekonomik olmayacaktır, vesayit değiştirmek durumunda kalacak ve maliyeti katlayacaksınız. Bu durumda ekonomik bir hizmet elde etmeniz zaten mümkün değildir.
Firmamız Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi sahibidir. Bu kapsamda sizlere güvenli ve hızlı bir yolculuk vaad etmekteyiz.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
YALANCIBOĞAZ TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat