Renoult Fluence
Renoult Fransa tarafından geliştirilmiş olsa da, Renoult, 2006-2013 yılları arasında Avrupa ve Amerika’da faklı araçlar olarak boy gösterdi. Fakat 2013 itibariyle piyasaya sürülen ve çok beğenilen modelin üzerine 2016 modellerin marjinal çizgisi ile birlikte, araç, binek sınıfta, tüm dünyada en çok tercih edilen araçlardan birisi haline geldi. Renoult’un geleneksel güvenlik özelliklerinin yanı sıra, Renoult, sınıfında hiçbir araçta olmayan yol tutuş ve kavrama özelliklerine sahiptir. Bu özelliği ile, bir üst sınıftaki spor araçlarla dahi kıyaslanması mümkündür. Güçlü konvansiyon dizel motoruna Renoult’un ödüllü 1 litre benzinli motorunu da ekleyen Renoult ailesi, özel taşımacılık ve binek araç sınıfında, pazarda ilk üç içerisindeki güçlü yerini uzun süre koruyacak gibi görünüyor.Özgür Transfer, Dalaman Havaalanın da Siz Misafirlerimize Renoult Fluence Araclarımızla Sunmaktatır.
Mercedes Vito
Mercedes’in panel van ve mini van tipi araçlara yeni bir persfektif kazandırdığı Vito, 2000’li yılların başından beri, Avrupa’da, Özellikle Almanya, Avusturya ve İskandinav ülkelerinde taksi taşımacılığında sıklıkla kullanılmaktadır. Fiyatları itibariyle rakiplerinden bir miktar yüksek oluşu nedeniyle yollarda çok rastlanmasa, sınıfında liderdir ve bu rolü hiçbir versiyon yenilemesinde kimseye kaptırmamıştır. Güvenlik ve hacim unsurları ile öne çıkan Vito, kuşkusuz Mercedes Benz konforunu da kullanıcılarına yaşatmaktadır. Her versiyonda farklı bir mucizevi özelliğin bünyesine katıltmasıyla Vito, hafif ticari araçlar ailesinin prensi olarak piyasayı domine etmeye daha uzun yıllar devam edecek gibi görünmektedir.Dalaman Havaalanında ,Özgür Transfer siz misafirlerimizin ulaşımını Mercedes Vito larla yapmaktatır.
Mercedes Sprinter
Mercedes Benz, son 40 yılın, toplu taşıma araçları konusunda kati biçimde lideridir. Özellikle şehirlerarası taşımacılık için ürettiği otobüsler hala etkin biçimde kullanılmaktadır. Sprinter ise, bunun bir sınıf altında, minibüs ve midibüs sınıfındadır. Hafif ticari araç olarak tanımlanır ve 14, 18 ve 24 kişilik versiyonları bulunmaktadır. Elbette ülkelerdeki trafik kanunlarına göre sayı değiştirilebilmektedir. Dünyada VIP taşımacılıkta en çok tercih edilen araç olan sprinter, benzersiz konforu ve rakipsiz güvenlik standartları ile, sınıfının en gelişmiş aracı olarak kabul edilmektedir. Bir Mercedes Sprinter ile seyahat etmediyseniz, henüz hiçbir şey görmediniz demektir. Bu araçla yaşayacağınız seyahat deneyiminin bir benzeri ancak havayolu taşımacılığında yaşanabilir. Mercedes, kalite üretir.Dalaman da Transfer firması olarak siz misafirlerimizin ulaşımını Özgür Transfer olarak Mercedes Sprintir araclarla yapılmaktatır.Özgür Transfer.

WhatsApp chat