Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer

Dalaman Bodrum Transfer

Bodrum, Muğla’ya 1.5 Dalaman Hava alanına yaklaşık 2.5 saat mesafede, dünyanın belki de en güzel körfezlerinden birisi üzerine kurulu eski bir balıkçı kasabasıdır. Elbette günümüzde tüm yarım adayı kaplamış ve oldukça büyük bir şehre, adeta bir metropole dönüşmüştür. Yılın 6 aylık kısmında nüfusu milyonlarla sayılan bu tatil beldesine ulaşım için havayolunu tercih ediyorsanız, İki Alternatif iniş noktanız bulunmaktadır. Bunlardan birisi Milas’ta bulunan Bodrum hava alanı, Diğer Dalaman Uluslar arası hava alanıdır. Tabii Bodrum havaalanı kısıtlı bir meydandır ve bu destinasyona uçuş yakalamak bir miktar zor olabilmektedir. Oysa Dalaman, bölgenin en kapsamlı meydanlarından birisidir ve bir büyük şehrin mislince uçağı kabul edebilecek kapasitededir.
Ancak, değindiğimiz gibi Dalaman ne yazık ki Bodrum’a biraz uzaktır. Bu noktada Dalaman Bodrum Transfer hizmetlerini kullanmanız gerekecektir. Firmamız Dalaman Havalimanı ile tüm tatil beldeleri arasında Ulaşım, hizmeti sunmaktadır. Elbette bu sonuca kendi imkanlarınızla ulaşmak da isteyebilirsiniz. Bu durumda Dalaman Bodrum Transfer hizmetlerinde sunulan kusursuz hizmet yerine, valizlerinizi taksiye taşırken, taksileri aramak, uygun bir taksi bulup, otobüs terminaline gitmek, uygun bir şehirler arası hattan bilet alıp seferi beklemek, Bodruma indikten sonra ise varış noktanıza ulaşmak için yine taksi kullanmanız gerekecektir. Gördüğünüz gibi süreç ekonomik olmamasının yanı sıra, hiç konforlu da değildir.
Firmamız Dalaman Bodrum Transfer hizmetleriniz Vip standartlarda sunmaktadır. Son model Mercedes ve Ford marka araçlarımızla, Ulaştırma bakalığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında transfer hizmeti alıp, yolculuğun keyfini sürebilirsiniz. Koltuk Sigortalı Araçlar ile verilen hizmetlerimiz, güvenliğiniz öncelikli olmak üzere azami konforun tesis edilmesi için tasarlanmıştır. Garantili hizmetlerimiz kapsamında, iniş saatinizde sizi terminalde bekler ve hiçbir zorlukla karşılaşmadan varış noktasına ulaşmanızı sağlarız. Ayrıca araçlarımız size özel olup, sizden başka yolcu kabul edilmemektedir. Yolcu sayısına göre, uygun araç rezerve edilip, hizmetinize sunulur.
Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Konfor ve güvenlik ilkelerimizle, can ve mal güvenliğinizi temin ederken, diğer tüm sunum ihtiyaçlarının kusursuz biçimde karşılanmasını sağlıyoruz.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
BODRUM TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat