Dalaman Havalimanı Çeşme Transfer

Dalaman Çeşme Transfer

Çeşme, her ne kadar İzmir’in bir ilçesi olsa da, kimi uçuşlarda zorunluluk sebebi ile Dalaman’ a iniş yapma ihtimali söz konusudur. Dalaman, çeşme arası 380km olup, özel araçla kesintisiz biçimde kat edildiğinde 4 saatte tamamlanabilen bir mesafedir. Ancak, elbette uçak yolculuğundan sonra, yüksek fiyatlarla araç kiralamadıysanız, bu yolu özel araçla kat etmenin tek yolu, kuşkusuz, Dalaman Çeşme Transfer hizmetlerinden faydalanmak olacaktır. Özgür Transfer Olarak, Dalaman Havalimanı ile tüm Ege ve Akdenizdeki merkezler arasında transfer hizmeti vermekteyiz. Tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için en iyi sonuçları elde etmeniz için sunduğumuz Transfer hizmetleri, Vip standartlarında sunulmaktadır. En yüksek konforun yanı sıra, ileri düzey güvenlik ilkeleri de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Hizmetlerimiz kapsamında Koltuk Sigortalı Araçlar kullanmaktayız ve firmamızın hizmetleri Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında sürdürülmektedir.
Dalaman Çeşme Transfer işlemleri çok tercih edilmiyor olması nedeniyle, pek çok firmanın standartları arasında yer almayıp özel transfer fiyatları uygulanmaktadır. Firmamız, Dalaman Havalimanı ile tüm merkezler arasında sunduğu Ulaşım hizmetlerinde Transfer lokasyonlarını sınırlı tutmamakta ve tüm lokasyonlar için Vip transfer hizmeti verebilmektedir. Firmamızda verilen hizmetler Koltuk Sigotalı Araçlar ile sağlanmaktadır. Son Model Mercedes ve Ford araçlarla sunduğumuz hizmetlerimiz kapsamında sahip olduğumuz, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi nin yanı sıra, firmamızın yüksek standart ilkeleri kapsamında en iyi sonuçları almanız için çalışılmaktadır.
Firmamızdan alacağınız hizmetler bütünüyle otantik olup, hiçbir firmanın verdiği Dalaman Çeşme Transfer hizmeti ile bizim hizmetlerimiz kıyaslanamaz. Transfer hizmetlerimizde kullandığımız 2017 model araçlarımızın eşlenikleri hiçbir transfer firmasında bulunmamaktadır. Biz tüm filomuzu düzenli olarak yeniler ve sizlerin en iyi standartlarda seyahat edebilmeniz, başta güvenlik olmak üzere tüm konfor şartlarını en iyi biçimde şekillendiririz. Özgür Transfer, tüm hizmetlerinde en iyi koşulları sağlamakta ve hizmetlerinin mükemmele en yakın seviyede olmasını sağlamak için çalışmaktadır. Firmamız transfer hizmetlerinde garanti vermektedir. Sizi rezervasyon tarih ve saatinde terminalde karşılayıp, varış noktasına en hızlı ve güvenli biçimde ulaştıracağız.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
ÇEŞME TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat