Dalaman Havalimanı Dalyan İztuzu Transfer

Dalaman Dalyan İztusu Transfer

Dalyan, Unesco Dünya Kültür mirası ve Doğal Koruma olarak literatüre girmiş az sayıda merkezden birisidir. Dalyan kasabası Dalaman havayolu ile ulaşımı karayoluna göre çok daha kolay olan bir konumdadır. Zira Dalaman havalimanı ile dalyan arasındaki mesafe sadece 30 kilometredir. İztuzu plajı için bu mesafe 40’a çıkıyor olsa da, neredeyse bir gün sürecek bir karayolu seyahati ile kıyaslanabilecek konumda değildir. Özgür Transfer Dalaman Havalimanı ile iztuzu arasında Ulaşım faaliyetleri yürütmektedir. Ve Transfer hizmetlerimiz Vip standartlarındadır. Alacağınız hizmet kapsamında Koltuk Sigortalı Araçlar ve Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında sunulan hizmet söz konusu olacaktır. Özgür Transfer Olarak, Dalaman Havalimanı ile tüm Ege ve Akdenizdeki merkezler arasında transfer hizmeti vermekteyiz. Tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için en iyi sonuçları elde etmeniz için sunduğumuz Dalaman Dalyan İztuzu Transfer hizmetleri, Vip standartlarında sunulmaktadır. Bu kapsamda, Hizmet niteliklerimizin kanuni sınırların hayli üzerinde olduğunu gönül rahatlığıyla ve gururla söyleyebilmekteyiz.
Dalaman Dalyan İztuzu Transfer süresi ortalama yarım saattir. Son derece kolay bir seyahat söz konusudur. Yeni nesil yollar söz konusudur ve arazi engebeli değildir. Ayrıca bizim araçlarımız, her türlü iklim ve çevre koşulu ile en iyi biçimde mücadele edebilecek niteliklere sahip olduğundan zaten böyle bir sorun söz konusu değildir. Araçlarımız Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi almanın çok ilerisinde vasıflara sahiptir ve Dalaman Dalyan İztuzu Transfer işlemleri için yeterin ilerisinde konfor ve güvenlik sağlayacaktır. Filomuzu düzenli olarak yeniliyor ve sizlerin en iyi standartlarda seyahat edebilmeniz, başta güvenlik olmak üzere tüm konfor şartlarını en iyi biçimde şekillendiriyoruz.
Araç parkımızda yer alan araçlarımız en üst seviye araçlar olup, Filomuzda Mercedes Benz Sprinter, C Class Binek araçlar, Vito ve Ford Focus Binek araçlar bulunmaktadır. Dalaman Dalyan İztuzu Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Varış saatinizde terminalde sizi karşılayıp Dalaman Dalyan İztuzu Transfer sürecini kusursuz biçimde tamamlamak için bütün enstrümanlarımızla hizmetinizde olacağız.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
DALYAN İZTUZU TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat