Dalaman Havalimanı Dalyan Transfer

Dalaman Dalyan Transfer

Dalyan, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı, Dalaman Havaalanına 30 Km mesafedeki bir kasabadır. Tabii tanıma bakıldığında hafife alınmamalıdır, ziira Dalyan, Dünyanın en önemli merkezlerinden bir tanesidir. Öyle ki, Caretta,Caretta kaplumbağalarının Dünyadaki 3 yumurtlama alanından bir tanesi burada yer alır. Dünyada benzeri Olmayan Kaunos Kaya Mezarları Dalyandadır. Aynı zamanda Kaunos Antik Kenti de yine Dalyan’da yer alır. Bunun yanında Köyceğiz gölü ile Ege denizinin birleştiği Dalyan kanalı da kasabanın tam içinde geçerek, 7 kilometrelik dünyanın en uzun plajlarından birisi olan İztusuna kadar devam eder. Bir tarafı Ekincik Köyü olan Dalyan, doğal ve tarihi güzellikler bakımından kısa zamanda gezip göremeyeceğiniz kadar fazla özellik barındırmaktadır. Elbette Dalyan, ülkenin büyükşehirlerine hayli uzaktır ve karayolu ile ulaşım oldukça zordur. Özellikle son yıllrda çok fazla tercih edilen havayolu taşımacılığı için ise çok elverişlidir, zira bölgenin en büyük meydanı olan Dalaman, beldeye çok yakındır. Bu noktada iniş yaptıktan sonra bizi arayarak, Dalaman Dalyan Transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Firmamızın sunduğu dalaman havaalanı dalyan transfer hizmetlerinin yanında Ege ve Akdeniz bölgesindeki merkezlere Ulaşım ve Transfer hizmetlerini, Vip standartlarında sunmakta olan Özgür Transfer firmamız, Koltuk Sigortalı Araçlar ile Dalaman Transfer servisleri vermektedir. Hizmetlerimiz Ulaştırma bakanlığı onaylı A1 D2 yolcu taşıma belgesi kapsamında sunulmakta olup, konforlu ulaşım ve uygun fiyatları bir araya getirebilen nadir firmalardan olduğumuzu gururla söyleyebilmekteyiz. Firmamızda tüm yolcular için seyahat sigortası yapılmaktadır. Filomuzda, binek tip araçlar ve hafif ticari araçlar bulunmaktadır ve tüm araçlarımız VİP transfer standartlarında donatılmıştır.
Dalaman Dalyan Transfer adı altında Sunduğumuz hizmet, Direkt olarak havaalanı transfer sistemidir ve belirttiğimiz Transfer Lokasyonları dışında dilerseniz Özel lokasyon da sağlanabilmektedir. Elbette özel destinasyonlar için Transfer fiyatları, farklı olabilmektedir. Dalaman İzmir Transfer hizmetlerimiz kapsamında, mutlak memnuniyet ilkeleri ile hizmet vermekteyiz.
Rezervasyon yaptırmak için bizi aramanız yeterlidir. Rezervasyonunuzu takiben en hızlı biçimde araç tahsisatı yapılır ve servis görevlimiz sizi terminalde beklemek üzere bilgilendirilir. Transfer hizmetini, seferinizden 24 saat öncesine kadar iptal edebilir veya erteleyebilirsiniz.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
DALYAN TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat