Dalaman Havalimanı Datça Transfer

Dalaman Datca Transfer

 Datça Transfer ihtiyacı, havayolu ile Datça’ya seyahat eden herkesin ihtiyacıdır. Zira Datça’da bir havalimanı bulunmamaktadır ve merkeze en takın havalimanı Dalamandır. Dalaman Havalimanı ile Datça arası mesafe 160km olup, yaklaşık 3 saat sürmektedir. Oldukça zor bir coğrafi biçimi olan Datça yolu, son yıllarda yeniden düzenlenmiş olsa da, erişim hala hayli zordur. Ancak, sahip olduğu muhteşem doğa nedeniyle Datça herkes tarafından beğeniyle ziyaret edilen bir merkezdir ve her yıl çok sayıda yeri ve yabancı turisti ağırlamaktadır.
Dalaman Datça Transfer, Ulaşım imkanları içerisinde belki de en doğru tercihtir. Zira Transfer hizmeti sayesinde uçaktan indiğinizde gerçekleşecek tek duraklama apron ve terminal arasındaki mesafe olacaktır. Kesintisiz, Dalamanozgurtransfer hizmetlerimiz sayesinde hızlı ve güvenli biçimde Dalaman Datça Transfer işleminiz tamamlanacaktır. Firmamız Koltuk Sigortalı Araçlar vasıtasıyla Dalaman Transfer hizmeti vermektedir. Araçlarımız ve sistemimiz Ulaştırma bakanlığı onaylı A1 d2 yolcu taşıma belgesi ile lisans ve denetim altına alınmıştır. Sunduğumuz konforlu ulaşım standartlarının başlıca sebebi yüksek model yıllı araçlarımızdır. Buna rağmen sektörde en uygun fiyatlar, yine firmamız tarafından sunulmaktadır. Tüm seyirlerimizde mutlaka seyahat sigortası yapmakta ve karayolları güvenlik yönetmelikleri kapsamında %100 sorumluluk alıyoruz.
Pek çok transfer işleminde, havaalanında eli boş kalıp, taksi ile yolculuğu tamamlamak zorunda kalanların sıkıntılarını yaşamamak için, firmamızın verdiği garantili servis ağından faydalanmanızı öneririz. Zira sizin için en güvenli yolculuk şartlarını sağlamak için Son Model araçlar kullanıyor ve tüm olumsuz olasılıkları hassasiyetle hesaplayıp, bütününü ekarte ediyoruz. Filomuzda bulunan, Otomobil, Minibüs, Midibüs tipi araçlarla Vip transfer hizmeti veriyoruz. Ve dilerseniz özel araçlarla, özel servis de sunabiliyoruz. Dalaman Havaalanı, ulaşım imkanlarının kısıtlı olduğu bir merkez olduğundan, Havaalanı Transfer fiyatları da zaman zaman yüksek olabilmektedir. Dalamanozgurtransfer  yılın her ayında, aynı olan makul fiyatlar benimsenmekte ve en yüksek sayıda yolcuya hizmet vermek için gerekli şartlar sağlanmaktadır. Özgür Transfer, Mercedes, Ford,Renoult, 2009 Yılından beri hizmet vermektedir. Süreçlerimiz toplam kalite yönetimi ilkelerine devam etmekte, güvenlik ve konfor kapsamında, Mutlak Memnuniyet sağlanmaktadır.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
DATÇA TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat