Dalaman Havalimanı Fethiye Ovacık Transfer

Dalaman Fethiye Ovacık Transfer

Fethiye ve Ölüdeniz’in tam ortasında bulunan, el değmemiş doğal güzellikleri ile yüzyıllardır aynı kalmayı başaran Ovacık, Fethiye’nin Hisarönü kadar olmasa da popüler olan semtlerinden bir diğeri. Ölüdeniz’in turizm değerinin artmasının hemen ardından keşfedilmeye başlayan bu beldede son yıllarda onlarca otel ve pansiyon inşa edilmeye devam ediyor. Ovacık’ta bulunan çoğu otel ve pansiyon İngilizler tarafından işletiliyor ve bu durum da Ovacık’ın daha çok yabancı turist çekmesine neden oluyor. Tertemiz havası, mavi suları ve lüks villaları ile hafızalara kazınan bu belde, yamaç paraşütü keyfini de yaşayabileceğiniz bir adres. Ölüdeniz’e yolu düşen herkesin bu şirin beldeyi de kesinlikle ziyaret etmesini tavsiye ediyoruz. Ancak buraya ulaşım konusunda birkaç ip ucu vermek de yanlış olmaz. Örneğin Fethiyeye nasıl ulaşılır? Hava yolu tercihe dildiğinde iniş noktası neresidir? Buradan Dalaman Fethiye Ovacık Transfer hizmeti kimden ve nasıl alınır? gibi sorularınız elbette olacaktır.
Fethiye, Ankara’dan 8, İstanbul’dan 9, İzmirden 6 saat uzaklıkta bir merkezdir. Karayolu ile ulaşım elbette mümkündür. Ancak ne yazık ki bir miktar meşakkatlidir. Bu nedenle son yıllarda hava yolu taşımacılığı daha çok rağbet görmektedir. Hava yolunu tercih etmeniz durumunda iniş noktası ise, Dalaman Hava Meydanı olacaktır. Tabii buradan Fethiyeye ulaşmak için firmamız transfer hizmetlerine ihtiyacını olacaktır. Biz, size Dalaman Fethiye Ovacık Transfer hizmetlerimizde, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi ile hizmet veriyoruz ve konforlu ulaşımla uygun fiyatları bir araya getiriyoruz. Tabii seyahat sigortası, karayolları güvenlik yönetmelikleri kapsamında sunulması zorunlu olan bir hizmettir, ancak biz bununla kalmayıp, ayrıca bakanlık hükümlerinin de üzerinde hizmet standartları sunmaktan gurur duyuyoruz.
Hizmetlerimiz kapsamında Son Model araçlar kullanıyor ve tüm olumsuz olasılıkları hassasiyetle hesaplayıp, bütününü elimine ediyoruz. Firmamızın sunduğu Dalaman Fethiye Ovacık Transfer fiyatları, sayesinde Direkt havaalanı transfer hizmetlerinde ummadığınız sonuçları elde edeceksiniz. Üstelik Transfer Lokasyonları sabit değil, size Özel lokasyon da tayin edilebilmektedir. Firmamızın Dalaman Fethiye Ovacık Transfer fiyatları, kişi başı olmayıp, araç başı fiyat uygulanmaktadır. Özgür Transfer, Mercedes, Ford, 2009 Yılından beri hizmet vermektedir. Süreçlerimiz toplam kalite yönetimi ilkelerine devam etmekte, güvenlik ve konfor kapsamında, Mutlak Memnuniyet için çalışmaktadır.Özgür Transfer.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
FETHİYE OVACIK TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat