Dalaman Havalimanı Göcek Transfer

Dalaman Göcek Transfer

Dalaman ve Göcek, uzaklıkları oldukça makul olan merkezlerdir. Mesafe 25 km olup, ulaşım süresi özel araçla yaklaşık 25 Dakikadır. Bu seyahat için pek çok farklı transfer metodu kullanabileceğiniz açıktır. Ancak, hangi ulaşım tipini tercih ederseniz edin, elde edeceğiniz sonuçlar, firmamızın sunduğu Vip Transfer hizmetleri ile kıyaslanamayacaktır. Zira, toplu taşımın zorluklarını tatilde yaşamayı kimse istemez. Ayrıca bu şekilde katlanacağınız maliyet bizim sunacağımız Dalaman Göcek Transfer fiyatlarından daha düşük de olmayacaktır. Yüklerinizle birlikte sokakları arşınlayıp, taksi bulmak ve minibüslere erişmeniz, indiğiniz yerde otelinize kadar taksiyle gitmeniz oldukça zahmetli bir süreç olacak. Sadece Taksi yolunu kullanmak ise çok yüksek maliyetler ortaya çıkarabilecektir. Oysa Özgür Transfer tarafından sunulan Dalaman Havalimanı Ulaşım hizmetlerinin en kapsamlısı olan Transfer hizmetlerinden VİP standartlarında faydalanabilir, Koltuk Sigortalı Araçlar ile mükemmel bir Dalaman Transfer deneyimi yaşayabilirsiniz.
Firmamız Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi sahibidir. Ve sistemimize dahil, araçlarımızdan, destek personelimize kadar her unsurumuz hassasiyetle organize edilmiştir. Güvenli ve konforlu ulaşım sağlayabilmek için azami şartları sağlarken, uygun fiyatlar sunmayı da prensiplerimiz arasında kullanmaktayız. Firmamız, her yolculukta seyahat sigortası yapmakta ve karayolları güvenlik yönetmelikleri uyarınca tüm bakanlık hükümlerini harfiyen yerine getirmektedir.
Özgür Transfer sizin için garantili servis ve güvenli yolculuk vaad etmektedir. Filomuzda bulunan Son Model araçlar, Otomobil, Minibüs, Midibüs tiplerindedir. Sunulan vip transfer kapsamında, özel araçlarla, seyhatiniz sağlanmaktadır. Yani Dalaman Göcek Transfer hizmetlerinde size özel servis verilecektir. Dalaman Havaalanı, ile varış noktası arasında duraksanmayacak ve araca başka yolcu alınmayacaktır. Firmamız Havaalanı Transfer fiyatları ile rakipsiz konumdadır. Seyahatlerimizde kişi baş değil, araç fiyatları uygulanır ve bu fiyatlarla sunulabilecek en iyi hizmet tesis edilir.
Filomuzda Mercedes Benz Sprinter, C Class Binek araçlar, Vito ve Ford Focus Binek araçlar bulunmaktadır. Araçlarımız son model yılına ait olup, filomuz düzenli olarak revize edilmektedir. Toplam kalite ilkelerimiz kapsamında sağladığımız %100 müşteri memnuniyeti standartlarından siz de faydalanmak isterseniz, yılın her ayında, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
GÖCEK TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat