Dalaman Havalimanı Gökova Transfer

Dalaman Gökova Transfer

Marmaris’in sadece 30 km kuzeyinde yer alan ve körfezi ile ünlü olan Gökova; muhteşem manzarası ve doğal güzellikleri ile tatilcilere olağanüstü bir tatil sunuyor. Gökova körfezi, eşsiz koyları ile tekne turlarına ev sahipliği yaparken, deniz seviyesine daha yakın bir konumda bulunan Akyaka köyü, yemyeşil ormanları ile trekking tutkunlarının kesinlikle görmesi gereken bir yer. Akyaka köyünde katılabileceğiniz diğer aktiviteler, bot ve tekne turları. Gökova’nın en güzel plajı olan Kleopatra plajı, yerli ve yabancı turist akınına uğrayan ve görülmeye değer bir diğer adres. Gökova’da yer alan onlarca 5 yıldızlı otel ya da pansiyonlardan birinde konaklayarak, sıra dışı ve eğlence bir tatil geçirebilirsiniz.
Dünyanın en güzel yerlerinden birisi olan Gökova,ya ulaşım için hava yolu seyahatini tercih etmeniz durumunda, uçağınızın iniş yapacağı meydan, Dalaman Hava alanı olacaktır. Dalaman Gökova Transfer hizmetlerimizde güvenli yolculuk standartlarına Son Model araçlar ve donanımlı sürücü ve servis personeli ile ulaşmaktadır. Araçlarımızda takip sistemi bulunmakta olup, sürücülerimizin güvenlik koşullarını ihlal etmeleri söz konusu değildir. Yolcularımıza seyahat sigortası yapıyor ve karayolları güvenlik yönetmeliklerinde yer alan bakanlık hükümlerini harfiyen uyguluyoruz. garantili servis ve güvenli yolculuk standartlarına Mercedes ve Ford marka Son Model araçlar ile ulaşmaktadır. Filomuzda, Otomobil, Minibüs, Midibüs tipi araçlar mevcuttur. Sunduğumuz Vip Dalaman Gökova Transfer kapsamında, özel araçlarla, özel servis uygulaması bulunmaktadır. Yani Dalaman Havaalanı merkezli transferlerinizde kullanacağımız araçlarımız size özel olacak ve başka yolcu bulunmayacaktır.
Filomuzda her tür araç yer almakla birlikte tüm araçlarımız son model yılına aittir ve tercih ettiğimiz markalar Mercedes Benz ve Ford’dur. Dalaman Havalimanı, Ulaşım imkanları bakımından sınırlı bir merkezdir ve sorun yaşamamak için, Dalaman Gökova Transfer hizmetlerini özellikle, Özgür Transfer firmasının sunduğu Vip transfer hizmetlerini tercih etmenizde fayda vardır. Firmamız Koltuk Sigotalı Araçlar ile Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında Dalaman Gökova Transfer hizmeti vermektedir. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, bizi yılın her ayında 7 gün 24 saat arayabilir ve rezervasyon talep edebilirsiniz.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
GÖKOVA TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat