Dalaman Havalimanı Marmaris İçmeler Transfer

{:tr}{:tr}{:tr}

Dalaman Marmaris İcmeler Transfer

Marmaris’e yakınlığı ile bilinen ve Marmaris’in en popüler semti olan İçmeler; lüks otel, pansiyon ve resortları ile kesinlikle görmeniz gereken yerlerden biri. Marmaris’e sadece 8 km olan bu semte, her gün gece saatleri de dâhil minibüs seferleri düzenleniyor. Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan bu beldede yer alan koy ve körfezler, denize girmek için oldukça uygun olan yerler. İçmeler plajı boyunca birçok cafe, restoran ve gece clubune rastlamanız oldukça olası. Sahilde yer alan kıyafet, mücevher mağazaları da alışveriş yapmak isteyenlere hitap ediyor. Su ve tekne sporları; İçmeler’de zamanınızı daha iyi geçirmek için katılabileceğiniz aktivitelerden yalnızca birkaçı. Belde de deniz paraşütü, kano gibi eğlenceli spor çeşitleri de düzenleniyor. Yolu Marmaris’e düşenlere kesinlikle bu beldeyi ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz.
Özgür Transfer Kanunlara %100 uymaktadır. Firmamız Ulaştırma bakanlığı onaylı A1 d2 yolcu taşıma belgesi sahibidir. Ve sistemimize dahil, araçlarımızdan, destek personelimize kadar her unsurumuz hassasiyetle organize edilmiştir. Güvenli ve konforlu ulaşım sağlayabilmek için azami şartları sağlarken, uygun fiyatlar sunmayı da prensiplerimiz arasında kullanmaktayız.Özgür Transfer Firmamız, her yolculukta seyahat sigortası yapmakta ve karayolları güvenlik yönetmelikleri uyarınca tüm bakanlık hükümlerini harfiyen yerine getirmektedir. Araç parkımızda yer alan araçlarımız en üst seviye araçlar olup, Filomuzda Mercedes Benz Sprinter, C Class Binek araçlar, Vito ve Ford Focus Binek araçlar bulunmaktadır. Dalaman Marmaris İçmeler Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Varış saatinizde terminalde sizi karşılayıp Dalaman Marmaris İçmeler Transfer sürecini kusursuz biçimde tamamlamak için bütün enstrümanlarımızla hizmetinizde olacağız.
Seyahatlerimizde mesafe ayrımı yapmaksızın, her yolcumuza koşulsuz seyahat sigortası yapıyor ve araçlarımızda karayolları güvenlik yönetmeliklerine aykırı hiçbir olumsuzluğa izin vermiyoruz. Hatta bu konuya o kadar özeniyoruz ki, bakanlık hükümlerinin üzerinde güvenlik ilkelerini benimsiyoruz. Tabii tüm bunların yanında sizi havalimanında asla bir başınıza bırakmıyor ve garantili servis sunuyoruz. Dalaman Marmaris İçmeler Transfer Hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi Özgür Transfer i aramaktır. Sizlere en iyi hizmetleri sunmak üzere hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyarız.Dalamanozgurtransfer.


1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
MARMARİS İÇMELER TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat