Dalaman Havalimanı İzmir Transfer

Dalaman İzmir Transfer

İzmir, kendine ait bir havalimanı olsa da, zaman zaman yoğunluk nedeniyle Ege Bölgesindeki uçuşlar, çevre limanlara yönlendirilebilmektedir. Herhangi bir sebeple Dalaman İzmir Transfer ihtiyacınız ortaya çıkması halinde Özgür Transfer tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için kapsamlı donanımı ile hizmetinizdedir. Sunduğumuz VIP Transfer Hizmetleri sayesinde, çok uzun mesafelerde dahi, uçak yolculuğunun konforunu yaşamanız için çalışmaktayız. Bunun için son model araçlarımızı üstün güvenlik standartları ile donatıp, deneyim personelimizin hakimiyetine bıraktık. Yönetmelikler kapsamında Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi ile sürdürdüğümüz hizmetlerimiz kapsamında, tüm yasal yükümlülüklerin eksiksiz biçimde yerine getirilmiştir.
Dalaman Havalimanı, Ege ve Akdeniz bölgesinde hizmet veren en büyük meydandır. Buradan Ulaşım imkanları ise en verimli biçimde Transfer şeklinde gerçekleşebilmektedir. Firmamız Vip transfer hizmetleri kapsamında, Koltuk Sigortalı Araçlar ile Dalaman Transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız kanuna uygun biçimde, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi ile hizmet verir. Araçlarımız konforlu ulaşım standartlarını sağlarken sahip olduğumuz avantajların belki de en önemlidiri uygun fiyatlar sunabilmemizdir.
Araçlarımızda seyahat eden her yolcu için seyahat sigortası yapılmakta ve filomuz karayolları güvenlik yönetmelikleri kapsamında bakanlık hükümleri gereğince optimize edilmektedir. Firmamız, garantili servis ve güvenli yolculuk standartlarına Mercedes ve Ford marka Son Model araçlar ile ulaşmaktadır. Filomuzda, Otomobil, Minibüs, Midibüs tipi araçlar mevcuttur. Sunduğumuz vip transfer sistemine göre, özel araçlarla, özel servis uygulaması bulunmaktadır. Yani Dalaman Havaalanı merkezli transferlerinizde kullanacağımız araçlarımız size özel olacak ve başka yolcu bulunmayacaktır. Tüm pozitif özellikkerinin yanı sıra fiyatlarımı beklenmedik derecede uygundur. Havaalanı Transfer fiyatları konusundaki iddiamızın haklılığını rezervasyon anında siz de görebileceksiniz. Sunduğumuz hizmet, Direkt olarak havaalanı transfer sistemidir ve belirttiğimiz Transfer Lokasyonları dışında dilerseniz Özel lokasyon da sağlanabilmektedir. Elbette özel destinasyonlar için Transfer fiyatları, farklı olabilmektedir. Dalaman İzmir Transfer hizmetlerimiz kapsamında, mutlak memnuniyet ilkeleri ile hizmet vermekteyiz. Firmamız garantili ulaşım sağlar. Havalimanına iniş yaptığınızda kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığınız bulunmaz. 2009 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Özgür Transfer, tüm olasılık ihtimallerini değerlendirerek sizi mutlaka gitmek istediğiniz noktaya, tam zamanında ulaştıracaktır.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
İZMİR TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat