Dalaman Havalimanı Mesudiye Transfer

Dalaman Mesudiye Transfer

Mesudiye, Dalaman Havalimanına 175 kilometre mesafede yer alıp, kat ediş süresi Vip transfer hizmeti ile ortalama 3 saat sürmektedir. Bölgenin engebeli yapısından dolayı, seyahat bir miktar yavaş ilerleyecek olsa da, benzersiz doğal güzellikleri bu süre zarfından izlemeniz mümkün olacaktır. Muğla’nın Datça ilçesine bağlı, Mesudiye beldesi, oldukça fazla rağbet gören, ancak karasal ulaşım imkanlarının oldukça kısıtlı olduğu bir yerdir. Karayolu ile büyük şehirlerden ulaşımın hayli zor olduğum merkeze, hava yolu ile de kolay ulaşıldığını söylemek doğru olmaz. Bölgeye en yakın hava meydanı olan Dalaman’dan dahi erişim 3 saat süren belde, belki de hala doğal ve güzel kalmasını bu özelliğine borçludur diyip, bir miktar avunmaya çalışmaktan başka tek çaremiz, yolcuğun kısaltmak asına hava yolunu tercih etmek ve Dalamandan Vip Transfer hizmetleri veren Özgür Transferin kusursuz hizmetlerine geçiş yapmaktır. Firmamız Dalaman Havalimanı ile bölgenin Ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sunduğumuz Dalaman Mesudiye Transfer hizmetlerimiz Vip seviyesinde olup, son model Koltuk Sigotalı Araçlar ile ve Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi yetkilendirmesi altında sürdürülmektedir.
Dalaman Mesudiye Transfer Hizmetleri kapsamında kullandığımız Araçlarımız, bütünüyle sizin adınıza rezerve edilmekte ve yolculuğa asla başka kişiler kabul edilmemektedir. Yani servis size özel olacaktır. Dalaman  Transfer hizmetlerimizde mutlak memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Filomuzda Son Model araçlar bulunmakta olup, sınıfları, Otomobil, Minibüs, Midibüs olarak çeşitlenmektedir. Sunduğumuz vip transfer hizmetlerini özel araçlarla alacaksınız. Tamamen size özel servis olan, Dalaman Mesudiye Transfer hizmetlerimiz kapsamında araçlarımızda sizin dışınızda hiçbir yolcu bulunmaz. Ve servis görevlimiz varış saatinizde sizi bekliyor olacaktır. Yani alacağınız hizmet bütünüyle size özel olmakla birlikte benzersiz vasıflara sahip olacaktır.
Dalaman Mesudiye Transfer hizmetlerimizden faydalanmak ve Rezervasyon yaptırmak için bizi aramanız yeterlidir. Rezervasyonunuzu takiben en hızlı biçimde araç tahsisatı yapılır ve servis görevlimiz sizi terminalde bekleyecektir. Tabii bunun yanında mücbir sebepler haricinde, hiçbir neden belirtmeksizin, Transfer hizmetini, seferinizden 24 saat öncesine kadar iptal edebilir veya erteleyebilirsiniz. Ayrıca rötar durumlarında da elimizden gelen her türlü desteği sunabilmekte.Özgür Transfer.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
MESUDİYE TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat