Dalaman Havalimanı Ölüdeniz Lykia World Transfer

Dalaman Ölüdeniz Lykia Transfer

Lykia World, Dalaman Hava Alanına 69km mesafedeki yüksek reytingli tatil köylerinden bir tanesidir. Bu sebeple her yıl yüzlerce yolcu, Dalaman Ölüdeniz Lykia World Transfer hizmetinden faydalanmak üzere firmamıza başvurmaktadır. Dalaman Havalimanı ile merkez arasındaki Ulaşım süresi yaklaşık 1 saatir. Hat üzerinde ciddi bir trafik beklenmese de, dağ yolları kullanılacağından güvenli Transfer ilkeleri kapsamında sürat kullanılamamakta ve ortalama 60km sürat benimsenmektedir. Firmamız Vip transfer hizmetleri kapsamında, Koltuk Sigotalı Araçlar ile hizmet verir. Sunduğumuz hizmetler, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi, ile sunulmakta olup, Dalaman Ölüdeniz Lykia World Transfer hizmetlerinde son model Mercedes ve Ford Araçlar tercih edilmektedir.
Dalaman Ölüdeniz Lykia World Transfer, hizmetlerimizde VIP Transfer yöntemi kullanılmaktadır. Buna göre araçta sizin ve ailenizin dışında hiçbir yolcu olmamakta ve araç varış noktasına kadar hiçbir merkezde duraklamamaktadır. Servis görevlimiz sizi terminalde karşılamakta ve aracınıza kadar refakat ettikten sonra, varış noktasında güvenli biçimde adrese ulaşmanızı temin etmektedir. Bu noktada Bakanlık standartlarının da ötesinde güvenlik ve konfor ilkeleri benimseriz. Sektörde 2009 yılından beri sürdürdüğümüz hizmetlerimiz kapsamında, şikayete maruz kalmamış bir firma olarak, bu vasfımızı faaliyette olduğumuz süre boyunca sürdürmek konusunda kararlıyız. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız ve zaten en iyi hizmeti, en uygun transfer fiyatları ile sunmaktayız. Dalaman Ölüdeniz Lykia World Transfer hizmetlerimizde de benzersiz kalite ve fiyat avantajlarından sınırsızca yaralanacaksınız.
Firmamız, modern filosu ve toplam kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Filomuzda, binek tip araçlar ve hafif ticari araçlar bulunmaktadır ve tüm araçlarımız VIP transfer standartlarında donatılmıştır. İddiamız odur ki, araçlarımızda transfer hizmetinden faydalanırken, uçak konforundan farklı hissetmeyeceksiniz. Dalaman Ölüdeniz Lykia World Transfer hizmeti süresinde, rahatınız ve güvenliğiniz için aldığımız tüm tedbirlerin kusursuz biçimde işlemesi için kurduğumuz toplam kalite yönetimi sistemi sayesinde süresin hiçbir noktasında sorun yaşanmayacağını garanti ediyor ve 2009 yılından beri bu sözümüzü bütünüyle tutuyoruz. Siz de Dalaman Ölüdeniz Lykia World Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize telefon etmeniz yeterli oalcaktır.Özgür Transfer.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
Ölüdeniz Lykia World TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat