Dalaman Havalimanı Orhaniye Transfer

Dalaman Orhaniye Transfer

Eski bir Rum köyü olan ve Akdeniz ikliminin hakim olduğu Marmaris Orhaniye, özellikle jeep safari tutkunları tarafından her yaz düzenli olarak ziyaret edilen bir belde. Doğal güzelliğini korumayı başaran Orhaniye köyünde büyük 5 yıldızlı otellerin yerine küçük pansiyon ve işletmeler bulunuyor. Yani Orhaniye köyü, tabiat ile iç içe bir tatil yaşamak isteyenler için ideal bir rota. Orhaniye köyünde bulunan kırmızı renkli kız kımu; bölge sularındaki gel-git nedeniyle bir görünüp bir kaybolan ve köyün bir sembolü olan önemli bir doğal güzellik. Orhaniye, sadece safari tutkunlarının değil trekking tutkunlarının da her dakika yeni bir şey keşfedebilecekleri bir şaheser. Orhaniye’de bulunan Hisarönü körfezinde karides, ahtopot, kalamar gibi leziz deniz ürünlerinin tadına bakabilir, dilerseniz tekne turlarına da katılabilirsiniz. Tabii bütün bunları için öncelikle bölgeye ulaşmanız gerekecektir. Bölgeye ulaşmak için iki alternatif mevcuttur. Bunların birincisi karayolu ki, merkez şehirlerden oldukça fazla zamana mal olur, diğeri ise, hava yolu dur. Hava yolunu tercih etmeniz durumunda elbette bu merkeze direkt bir uçuş olmayacak, inişler Dalaman Hava alanına gerçekleşecektir.
Firmamız, Dalaman Havalimanı ile tüm merkezler arasında sunduğu Ulaşım hizmetlerinde Transfer lokasyonlarını sınırlı tutmamakta ve tüm lokasyonlar için Vip transfer hizmeti verebilmektedir. Firmamızda verilen hizmetler Koltuk Sigotalı Araçlar ile sağlanmaktadır. Son Model Mercedes ve Ford araçlarla sunduğumuz hizmetlerimiz kapsamında sahip olduğumuz, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi nin yanı sıra, firmamızın yüksek standart ilkeleri kapsamında en iyi sonuçları almanız için çalışılmaktadır. Dalaman Orhaniye Transfer hizmetleriniz kapsamında araçlarımız size özel tahsis edilmektedir. Bu noktada Havaalanı Transfer fiyatları ile ilgili soru işaretleri doğmakta ve bu hizmetin çok pahalı olduğu düşünülmektedir. Direkt, havaalanı transfer biçiminde sunulan hizmetlerimiz, oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır.
Sizlere Dalaman Orhaniye Transfer hizmeti sunacağımız Filomuzda Mercedes Benz Sprinter, C Class Binek araçlar, Vito ve Ford Focus Binek araçlar bulunmaktadır. Dalaman Orhaniye Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Varış saatinizde terminalde sizi karşılayıp Dalaman Orhaniye Transfer sürecini tamamlayacağız.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
ORHANİYE TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat