Dalaman Havalimanı Patara Transfer

Dalaman Patara Transfer

Patara, Antalya’nın Kaş ilçesi ile, Fethiye sınırları arasında kalan, dünyanın koruma altındaki az sayıdaki plajından bir tanesidir. Aynı zamanda Likya yolu üzerinde bulunan belde, Unesco Dünya mirası listesinde yer almaktadır. Bölgeye havayolu ile en doğru ulaşım Dalaman Havaalanına iniş yapmak olacaktır. Dalaman Patara Transfer hizmetleri, konforlu ve güvenli bir yolculuk istiyorsanız sizin için zorunluluktur. Zira, Dalaman hava alanı ile Patara arasındaki mesafe 115km dir. Ve bu mesafe yaklaşık 1.5 saatte kat edilmektedir. Ancak, elbette bu rakam özel araçla kesintisiz bir seyahat için söz konusu olmaktadır. Toplu taşım süreyi 6-10 saat gibi çok ciddi seviyelere çıkarabilirken, taksi ile erişim oldukça maliyetli olmaktadır.
Dalaman Havalimanı, bölgenin, hatta ülkenin en büyük ve kullanışlı hava alanlarından bir tanesidir. Ve her yıl milyonlarca yolcuyu ağırlar. Fakat ne yazık ki alandan karayolu Ulaşım imkanları pek geniş değildir. Çoğunlukla Transfer hizmetleri tercih edilir. Bu noktadaÖzgür Transfer firmamızın Vip transfer hizmetleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kuşkusuz Koltuk Sigortalı Araçlar ile seyahat etmek güven vericidir. Biz, Dalaman Transfer hizmetlerimizde, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi ile hizmet veriyoruz ve konforlu ulaşımla uygun fiyatları bir araya getiriyoruz. Tabii seyahat sigortası, karayolları güvenlik yönetmelikleri kapsamında sunulması zorunlu olan bir hizmettir, ancak biz bununla kalmayıp, ayrıca bakanlık hükümlerinin de üzerinde hzimet ve avantajlar sunuyoruz.
Firmamız garantili servis sunmaktadır. Yani terminalde kötü sürprizlerle karşılaşma riskiniz bulunmaz. Size vaad ettiğimiz tarih ve saatte, sizi güvenli yolculuk yapacağınız Son Model araçlar ile buluşturmak üzere hazır bulunuyor olacağız. Filomuzda her tür araç yer almakla birlikte tüm araçlarımız son model yılına aittir ve tercih ettiğimiz markalar Mercedes Benz ve Ford’dur. Dalaman Patara Transfer hizmetleri kapsamında en iyileştirilmiş sonuçları, 2009 yılından beri sürdürdüğümüz sektör deneyimine ve çağdaş işletmecilik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı oluşumuza borçluyuz. Sizlerin güvenliği, konforu ve elbette memnuniyeti için elimizdeki tüm enstrümanları eksiksiz biçimde organize ediyor ve hizmetinize sunuyoruz.Özgür Transfer.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
PATARA TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat