Dalaman Havalimanı Sarıgerme Transfer

Dalaman Sarıgerme Transfer

Sarıgerme, Muğla’nın Dalaman ve Ortaca ilçeleri sınırında, muhteşem doğası ve Akdenizin benzersiz kumsallarına ev sahipliği yapan, tatil beldesidir. Bölgede deniz turizminin yanı sıra, kükürtlü doğal kaynak sularının da ziyareti söz konusudur. Kaplıca Turizmi de yapılan sarıgerme, Muğla’nın en çok tercih edilen tatil beldelerindir. Ayrıca Sarıgerme, Dalaman hava alanına da çok yakın bir mesafede bulunur ve bu nedenle Dalaman Sarıgerme Transfer hizmetleri oldukça kısa sürmektedir. Size özel olarak tahsis edeceğimiz araçlarımızla, dalamandan sarıgerme yönüne dakikalar içerisinde Transfer mümkün olmaktadır. Dalaman Havalimanı, sarıgerme arası her ne kadar yakın olsa da, Ulaşım, imkanları bakımından kısıtlıdır. Ziira hava alanından sarıgermeye gidebilmek için öncelikle Dalaman merkeze gitmek, buradan minibüsleri kullanmak gerekir. Veya elbette yüksek kilometre ücretlerine ücretlerine katlanarak taksi de tercih edebilirsiniz. Biz size bunun yerine Dalaman Sarıgerme Transfer hizmetlerimizi tavsiye ederiz. Dakikalar içerisinde, Vip standartlarında ve Koltuk Sigortalı Araçlar ile aktarma sağlamak için bizi arayabilirsiniz.
Dalaman Transfer hizmetlerimiz, Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında sürdürülmektedir. Son model araçlarımızla sunduğumuz konforlu ulaşım beraberinde gelen uygun fiyatlar ile birleştiğinde benzersiz bir tatmin ortaya çıkaracağı, binlerce müşterimiz tarafından onaylıdır. Araçlarımıza adım attığınız anda, mesafe ne olursa olsun sizin için seyahat sigortası yapıyor, karayolları güvenlik yönetmelikleri bakımından üzerimize düşen tüm bakanlık hükümlerini harfiyen yerine getiriyoruz. Özgür Transfer Firmamız sizi asla yarı yolda bırakmaz. Hizmetlerimiz kapsamında garantili servis ve güvenli yolculuk vaad ediyoruz.
Filomuzda Son Model araçlar yer almaktadır. Mercedes ve Ford marka Otomobiller, yine Mercedes marka Minibüs ve Midibüs araçlar ile vip transfer sağlıyoruz. Vıp transfer hizmetlerinde Dalaman Sarıgerme Transfer kapsamında özel servis veriyrouz. Dalaman Havaalanı ile sarıgerme arasında sizin dışınızda araçta hiç kimse asla bulunmuyor. Firmamızın sunduğu Havaalanı Transfer fiyatları, sayesinde Direkt havaalanı transfer hizmetlerinde ummadığınız sonuçları elde edeceksiniz. Üstelik Transfer Lokasyonları sabit değil, size Özel lokasyon da tayin edilebilmektedir. Firmamızın Transfer fiyatları, kişi başı olmayıp, araç başı fiyat uygulanmaktadır. Firmamız 2009 Yılındanberi, toplam kalite, güvenlik ve konfor, ilkelerini bir araya getirerek mükemmel hizmetler üretmektedir.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
SARIGERME TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat