Dalaman Havalimanı Sarsala Koyu Transfer

Dalaman Sarsala Koyu Transfer

Muğla’nın Dalaman ilçesinin yaklaşık 15 km uzağında yer alan, masmavi ve dingin suları ile ziyaretçilerine cenneti anımsatan Sarsala Koyu, virajları tepelerin ardında yer alan ve eşsiz doğası ile ziyaretçilerini selamlayan bir doğa harikası. Sarsala Koyu’nun kendisi ile aynı ismi taşıyan plajları, yerli ve yabancı turistlerin her yıl denize girdiği, birçok teknenin de günlük uğrak noktası olan bir koy. Sarsala koyunda yer alan plaja girebilmeniz için bir miktar ücret ödemeniz gerekse de plajda sunulan cankurtaran hizmeti, leziz yemekler, yemyeşil doğa; kesinlikle ödediğiniz ücretin karşılığını kat ve kat fazlasıyla geri almanıza imkan tanıyor. Bu koya aynı zamanda Dalaman’dan kara yolu ile ulaşmak da mümkün. Koydan ilçe merkezine ulaşmak isteyenler içinse Sarsala’da  taksi durağı bulunuyor. Tabii, bu duraklarda sizi karşılayacak ve garantili hizmet verecek taksilerin mevcut olacağı da garanti edilemez bir durumdur. Tatilinizin bu tip bir sıkıntı ile sekteye uğramaması için, firmamızdan yardım isteyebilirsiniz örneğin.
Özgür Transfer sizlere kapsamlı ve garantili hizmetler verecektir. Bölgeye en güvenli ve hızlı ulaşım aracı olan hava yolu ile intikal ettikten sonra, herhangi bir merkeze intikal noktasında endişe etmeniz gerek yoktur. Özgür Transfer Firmamız Dalaman Sarsala Koyu Transfer hizmetleriniz Vip standartlarda sunmaktadır. Son model Mercedes ve Ford marka araçlarımızla, Ulaştırma bakalığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında transfer hizmeti alıp, yolculuğun keyfini sürebilirsiniz. Koltuk Sigortalı Araçlar ile verilen hizmetlerimiz, güvenliğiniz öncelikli olmak üzere azami konforun tesis edilmesi için tasarlanmıştır. Garantili hizmetlerimiz kapsamında, iniş saatinizde sizi terminalde bekler ve hiçbir zorlukla karşılaşmadan Dalaman Sarsala Koyu Transfer hizmetini sağlarız. Ayrıca araçlarımız size özel olup, sizden başka yolcu kabul edilmemektedir. Yolcu sayısına göre, uygun araç rezerve edilip, hizmetinize sunulur.
Kısa mesafeli veya kilometrelerce sürmesi fark etmeksizin sizlere en iyi hizmetleri sunuyor, tatilinizin en iyi şekilde tamamlanması için üzerimize düşen sorumluluğu en iyi biçimde yerine getirmeye çalışıyoruz. Sizler de dilerseniz kapsamlı Dalaman Sarsala Koyu Transfer hizmetlerimizden faydalanabilir. Güvenli ve konforlu bir seyahat etmek için bizi yılın her ayında haftanın her günü arayarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.Özgür Transfer

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
SARSALA KOYU TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat