Dalaman Havalimanı Şirince Transfer

Dalaman Şirince Transfer

Dalaman Havalimanı  ülkemizin en kapsamlı hava meydanlarından birsidir ve özellikle yurt dışı yolcu kabulü noktasında, Antalya ve İstanbul Atatürk’le birlikte en yüksek kapasiteye sahiptir. Elbette buna sebep olarak, turizm merkezlerinin tam ortasında olması gösterilebilmektedir. Siz de örneğin Şirince de muhteşem bir tatil yapmak isterseniz Dalaman hava Meydanına iniş yapıp, buradan diğer merkezlere Dalaman Şirince Transfer gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için güvenilir bir transfer firması tercih etmeniz elbette beklenmeyen, daha doğrusu istenmeyen sürprizlerin yaşanmaması için gereklidir. Dalaman Şirince Transfer işlemlerinizi kendi imkanlarınızla gerçekleştirmeye çalışmak oldukça yanlıştır, zira çok yoğun bir lokasyon olan Dalaman’dan diğer merkezlere sürekli hazır araç temin etmek hayli zordur. Bunun yerinde Dalaman Şirince Transfer hizmetleri veren Özgür Transferden destek alabilir, sorunsuz bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.
Özgür Transfer in, birinci sınıf VIP hizmet vermektedir. Bu kapsamda, en son model araçlarla, yüksek standartlarda size özel hizmet sunmaktayız. Dalaman Şirince Transfer veya diğer merkezlere gerçekleşecek yolculuklarınızda en iyi koşullar, firmamız tarafından özenle sağlanacaktır. Alacağınız hizmetler kapsamında Özel donanımlı ve şoförlü vip araçlarımız kullanılacak olup, filomuz Mercedes C Class, Mercedes Vito , Mercedes Sprinter araçlardan kuruludur. Dalaman Havalimanı ile tüm ege hattı üzerinde Ulaşım hizmetlerimiz Transfer sistemi ile sunulmakta olup, standartlarımız kesinlikle Vip seviyesindedir. Sunduğumuz hizmetlerde Koltuk Sigotalı Araçlar kullanmaktayız, bunun yanında Ulaştırma bakanlığı onaylı a1 d2 yolcu taşıma belgesi kapsamında hizmet veriyoruz. Dalaman Şirince Transfer işlemleriniz için dilerseniz, 3 kişiye kadar binek tip özel araçlarımızla, 16 kişiye kadar minibüs ve midibüs araçlarımızla hizmet verebilmekteyiz. Araçlarımız bütünüyle sizin adınıza rezerve edilmekte ve yolculuğa asla başka kişiler kabul edilmemektedir. Yani servis size özel olacaktır.
Sizin de hizmetlerimizden faydalanmak için, Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip, uçuş bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Talep edeceğiniz yolcu sayısına uygun biçimde bir aracı sizin için tahsis edip, sorunsuz bir şekilde Dalaman Şirince Transfer işlemlerinizin tamamlanmasını sağlamak üzere harekete geçiyor olacağız. Ayrıca hizmete 24 saat kalana kadar iptal hakkınız da bulunmaktadır. Bizi yılın her ayında, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

1-4 ARACIMIZ 1-6 ARACIMIZ 1-12 ARACIMIZ
ford-focus-transfer mercedes-vito-transfer mercedes-sprinter-transfer
SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ
ŞİRİNCE TRANSFER İÇİN BURADAN REZEVASYON YAPABİLİRSİNİZ

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat